LG’nin yeni OLED monitörü oyun tutkunlarını mest ediyor

LG’nin oyun tutkunları için tasarladığı UltraGear 32GS95UE-B OLED monitör, göz alıcı performansı ve net görüntüleri ile dikkat çekiyor. 31,5 inç büyüklüğünde olan bu monitör, 4K çözünürlüğe sahip akıllı ve hızlı bir ekran sunuyor. Yüksek kontrast oranı sayesinde renkler daha canlı, siyahlar ise daha derin bir görünüm kazanıyor. 0,03ms gibi hemen hemen anında bir tepki süresi ile donatılmış bu ekran, HDR 400 desteğiyle de canlı ve gerçekçi renkler vaat ediyor.

Amiral gemisi konumundaki bu ürünün fiyatı 1.399 dolar olarak belirlenmiş ve Nisan ayında sevkiyatına başlanacak. 10-Bit renk desteği ile UltraGear, milyardan fazla renk gösterebilir, bu da manzaralardan aksiyon sahnelerine kadar her şeyi inanılmaz derecede detaylı bir şekilde sunar. FreeSync ve G-Sync desteğiyle, kullanıcılar ekran kartı türü ne olursa olsun, görüntüde takılmalar veya yırtılmalar olmadan akıcı bir oyun deneyimi yaşayabilir.

LG’nin yeni OLED monitörü oyun tutkunlarını mest ediyor

LG, bu monitörü sadece görüntü kalitesiyle değil, aynı zamanda bağlantı seçenekleriyle de donatmış. İki adet HDMI 2.1 portu, bir USB-B ve iki USB-A portunun yanı sıra kulaklıklar veya hoparlörler için kullanışlı bir 3.5mm ses jakı sunuluyor. Ekran kalitesi kadar ses kalitesine de önem veren LG, “Pixel Sound” adında bir hoparlör sistemi entegre etmiş, böylece kullanıcılar görsel kaliteye uygun bir ses deneyimi de yaşayabilirler. Ayarlanabilir yükseklik, döndürme ve eğim özellikleri ile donatılmış standı sayesinde, uzun oyun maratonları boyunca maksimum konfor sağlanıyor.

UltraGear 32GS95UE-B, Nisan ayında başlayacak sevkiyatıyla, OLED teknolojisinin sunduğu üstün özellikler ve oyuncular için özel olarak tasarlanmış fonksiyonlarıyla, ciddi oyuncuların tercih edeceği bir monitör olmaya aday.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x