Beats Solo 4 Kulaklıklar Tanıtıldı, İşte Özellikleri ve Fiyatı

Apple’ın Beats markası yeni Beats Solo 4 kulaklığını duyurdu. İşte, Beats Solo 4 özellikleri ve fiyatı hakkında tüm detaylar.

Beats Solo 4 kulak üstü kulaklıkların içi ve dışı yeniden tasarlanırken daha yüksek performans ve uyum ile aynı zamanda önceki jenerasyona göre daha uzun pil ömrü sunuyor.

Kulaklık, müzik için özel olarak ayarlanmış ve bozulmaları ve bozulmaları en aza indirecek şekilde tasarlanmış özel yapım 40 mm dönüştürücülere sahip. Ürün dinamik kafa takibi ile Kişiselleştirilmiş Uzamsal Ses desteği sağlıyor.

Yükseltilmiş dijital hüzme oluşturan mikrofonlar ve 7.000 saatin üzerinde gerçek dünya ortamlarına maruz kalma eğitimi almış akıllı gürültü öğrenme algoritması ise mükemmel çağrı kalitesi ve sesli asistan performansı sağlamaya yardımcı oluyor.

Beats Solo 4 üç farklı bağlantı modunu destekliyor. Bunlar; Bluetooth üzerinden kablosuz, USB-C üzerinden kablolu ve 3,5 mm ses bağlantısı üzerinden kablolu. USB-C üzerinden bağlantı, kayıpsız ses desteği ve dinlerken kulaklıkları şarj etme olanağı sunarken, 3,5 mm girişi pilsiz dinleme için basit bir bağlantı yöntemi sunuyor.

Kablosuz kullanımda kulaklık önceki nesilde 40 saate kadar olan süreyi 50 saate kadar çıkarıyor. Ayrıca, tek şarjla 36 saate kadar telefon görüşmesi yapılabilecek. Piliniz azaldığında, 10 dakikalık Fast Fuel şarjı 5 saate kadar oynatma süresi sağlayacak. Beats Solo 4, Aktif gürültü engelleme (ANC) sunmuyor ancak kulak üstü tasarımı ile çevresel seslerin dinleme deneyimini fazla etkilememesini sağlıyor.

Beats Solo 4, tek dokunuşla eşleştirme, cihazlar arasında otomatik kurulum ve Apple’ın Bul ve Android’in Cihazımı Bul hizmetlerine destek ile hem iOS hem de Android platformlarını destekleyen özel bir Beats çip platformu sunuyor. iOS kullanıcıları her zaman açık olan Hey Siri işlevine ve Ses Paylaşımı desteğine erişebilecek. Kulaklıklardaki Beats ‘b” düğmesi, müzik ve telefon görüşmesi kontrolleri ve sesli asistanın etkinleştirilmesi için yapılandırılabilirken ses seviyesi, “b” düğmesinin üstüne veya altına basılarak kontrol edilebiliyor.

İlk bakışta Beats Solo 4 önceki modelle aynı tasarıma sahip ancak artık 217 gram ağırlığında ve daha rahat. Kulaklık, dayanıklı UltraPlush yastıklar ve kulak kapaklarındaki sonsuz dönüşlü gimballer ile birlikte geliyor. Ayrıca daha uzun seanslar için esnek kavramalı kafa bandında ayarlanabilir kaydırıcılar yer alıyor.

Beats Solo 4 Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Beats Solo 4; Mat Siyah, Arduvaz Mavisi ve Bulut Pembesi renk seçenekleriyle 9.299 TL fiyat etiketi taşıyor. Ürünü Apple web sitesi üzerinden hemen satın alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x